آگاهانه خرید کنید !

آگاهانه خرید کنید !

جایی که اعتماد نیست ، سخن بیهوده است

به اطلاع مشتریان گرامی می رساند :

اخیراً مشاهده شده است که بعضی از تولیدکنندگان با سوء استفاده از حسن نیت مشتریان ورق هایی با ضخامت آلومینیوم پایین را با قیمت گزاف به جای ورق هایی با ضخامت 0.3 ارائه می دهند که این امر منجر به نارضایتی مشتریان و ایجاد خسارت گردیده است ، لذا تاکید می گردد حتما از فروشنده درخواست نمایید کلیه اطلاعات مربوط به ضخامت ورق در فاکتور خریدار قید شود و در زمان تحویل اصالت کالا و تطابق با مشخصات محصول خریداری شده صورت پذیرد تا بتوان از سوء استفاده در ارائه ورق های با ضخامت و قیمت غیر واقعی جلوگیری نمود .

همچنین به اطلاع می رساند در صورت نیاز مشتری به محصولات مقرون به صرفه با اعلام مشخصات واقعی کالا ، این کارخانه توانایی تولید و ارائه ورق های مشابه با قیمت های بسیار پایین تر از بازار را دارد .

 

آگاهانه خرید کنید !

آگاهانه خرید کنید !

 

این مقاله را نیز مطالعه نمایید : خرید ورق کامپوزیت با کیفیت 

مصرف کننده محترم

آگاهانه خرید کنید !

با توجه به مشکلات گزارش شده در سطح بازار کامپوزیت و کم فروشی های اخیر ، به منظور حفظ حقوق خود
و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی ، حتما هنگام خرید از فروشنده فاکتور با مشخصات کالا
و درج ضخامت پوسته آلومینیومی ورق درخواست نمایید
و در صورت امکان از طریق کولیس گذاری و آزمایش ورق از کیفیت و کمیت کالا مطمئن شوید .

قیمت کالای تحویل شده با کوچکترین کاهش در ضخامت پوسته و با کیفیت کالا نسبت به کالای درخواستی حداقل بین 30.000 تا 45.000 تومان از قیمت اصلی ارزان تر خواهد بود که در صورت عدم آگاهی کافی مصرف کننده مجبور به پرداخت مبلغ گران تر از ارزش واقعی کالا خواهد شد .

در پایان توصیه می شود جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نکات کلیدی خرید ورق کامپوزیت و یا اطلاع از انواع ضخامت ها و کاربردها آنها به قسمت مقالات مراجعه نمایید .

و یا می توانید با شماره تماس 09120318766 ارتباط برقرار نمایید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید!