ابزار آلات لازم جهت نصب کامپوزیت

ابزار آلات لازم جهت نصب کامپوزیت

ابزار آلات لازم جهت نصب کامپوزیت

از ماشین آلات و ابزارهای نصب ورق آلومینیوم در ساخت و نصب نمای کامپوزیت استفاده می شود

برخی از ابزار آلات لازم جهت نصب کامپوزیت نما شامل :

اره برش :

اره های پانلی عمودی با کیفیت خوب و حتی اره های مدور قابل حمل مجهز به سیستم راهنما می توانند برای اطمینان از قلمه های خط مستقیم استفاده شوند.

اره برش

اره برش

اوور فرز :

یکی از ویژگی های اصلی پانل کامپوزیت آلومینیوم این است که می توان آنها را از طریق دستگاه های مسیریابی محلی پانل به اره های پانل های عمودی طراحی شده بین المللی از جمله روترهای پانل دستی با انواع مختلف تیغه های مسیریابی هدایت کرد.

اورفرز

اورفرز

خم کردن :

پانل کامپوزیت آلومینیومی را می توان با ترمز پرس یا پانچ خم کرد.

دستگاه نورد :

پنل کامپوزیت آلومینیومی در یک دستگاه خم 3-ROLLER برای شعاع خم بزرگتر خم می شوند.

دستگاه نورد

دستگاه نورد

جزئیات نصب :

مسیریابی و تاشو برگشت ورق آلومینیوم کامپوزیت با برش اره پانلی یا اره پانل دستی با عمق استاندارد مسیریابی با نگه داشتن حاشیه از لبه تابلو تا مرکز عمق شیار ، در فاصله 15-25 میلی متر به طور یکنواخت انجام می شود. در اطراف لبه ها و در داخل تاشو به طوری که پوست بیرونی در معرض بیرون قرار گرفته و یک سینی بسازد.

تمیز کردن معمول سطح ورق کامپوزیت توصیه می شود. ممکن است با محلول آب و مواد شوینده شسته شود و با یک آبکشی تمیز می توان انجام داد . اصول تمیز کردن و انتخاب یک ماده تمیز کننده مناسب تا حد زیادی بستگی به موقعیت ساختمان تمیز شده و میزان آلودگی آن دارد. برای جلوگیری از خشک شدن سریع که ممکن است منجر به ایجاد لکه بر روی ورق کامپوزیت شود ، از سطوح گرم شده توسط آفتاب (بالاتر از 40 درجه سانتیگراد) تمیز نکنید. عملیات تمیز کردن باید با شستشوی آب تمیز انجام شود تا از بین بردن بقایای ماده تمیز کننده اطمینان حاصل شود. پاک کردن نهایی با استفاده از اسفنج ، چرم یا برف پاک کن برای جلوگیری از لکه های آب لازم است.

قیمت نصب ورق کامپوزیت

جزئیات عمومی :

نه تنها پوشش فلوئوروکربن بلکه رزین اکریلیک پلی استر پیش رنگی یا روکشهای رنگ عادی روی آلومینیوم مقدار قابل توجهی از جمع آوری خاک را نشان نمی دهند. با این حال ، خاک و شرایط جوی محلی که ساختمان در آن وجود دارد ، بستگی دارد.

در مناطقی که به شدت صنعتی شده اند ، مناطق ساحلی و مناطقی که کارهای ساختمانی در آن انجام می شود ، لازم است تمیز کردن را به دلیل ظاهر و همچنین به منظور از بین بردن خاک و آلودگی افزایش دهید.

خیلی اوقات ، باران برای از بین بردن خاک جمع شده و تمیز نگه داشتن روکش خارجی مؤثر است.
در مناطقی با بارندگی کم ، ممکن است تمیز کردن افزایش یابد.
حتی در همان ساختمان ، قسمتهایی که در سطح بینایی مستقیم قرار دارند و مناطقی در سطح پایین تر قرار دارند ممکن است مکرراً تمیز شوند و بخش های کمتری از آن آشکار شود.

و در این مناطق ، اجزای مضر ممکن است روی سطح روکش شده رسوب شوند.
برنامه تمیز کردن ورق ها توسط این عوامل تعیین می شود.

برنامه ریزی دقیق برنامه تمیز کردن روکش های خارجی را می توان با عملیات تمیز کردن اجزای آلومینیومی شیشه ای و رنگی چسبانید.

منبع : گروه تولید محتوا بنارام

این مطلب را به اشتراک بگذارید!