برند آلومینیوم کامپوزیت کشور هند

برند آلومینیوم کامپوزیت کشور هند

برند آلومینیوم کامپوزیت کشور هند

این شرکت که در سال ۲۰۰۴ توسط گروه HMB تاسیس شد

صفحات آلومینیوم کامپوزیت یکی از محبوب ترین موادی می باشند که به صورت گسترده برای استفاده در صنعت ساخت و ساز در کل جهان استفاده می شوند . کشور هند یکی از قدرتمندان این حوزه می باشد که سالانه بیش از ۴۰۰ میلیون متر مربع آلومینیوم کامپوزیت تولید می کند و با رشد ۲۸٪ سالیانه در حال افزایش است .

Aludecor یکی از بهترین تولید کننده های آلومینیوم کامپوزیت در هند

صفحات آلومینیوم کامپوزیت یکی از محبوب ترین موادی می باشند که به صورت گسترده برای استفاده در صنعت ساخت و ساز در کل جهان استفاده می شوند . کشور هند یکی از قدرتمندان این حوزه می باشد که سالانه بیش از ۴۰۰ میلیون متر مربع آلومینیوم کامپوزیت تولید می کند و با رشد ۲۸٪ سالیانه در حال افزایش است .

شرکت Aludecor

برند  آلودکور آلومینیوم کامپوزیت کشور هند که در سال ۲۰۰۴ توسط گروه HMB تاسیس شد ، در کلکته مستقر است و مساحت آن در حدود ۲۵هزار متر مربع می باشد . Aludecor ظرفیت تولیدی بسیار بالایی دارد و هدف آن این است در دو سال آینده به درامد سالانه بیش از ۵۰۰ کرور برسد . کیفیت محصولات تولیدی آن بسیار بالاست و همیشه از آخرین تکنولوژی ها برای تولیدات خود استفاده می کند . Aludecor اولین شرکتی بود که از تکنولوژی “Double Coat Double Bake” که طول عمر محصول را آفزایش می دهد ، استفاده کرد . از نکات مثبت این شرکت این است که بسیار به طبیعت احترام میگذارد و از هنجارهای سبز حمایت می کند .

مزیت های آلومینیوم کامپوزیت Aludecor

۱. آلیاژ مورد استفاده : AA3105

۲. ماده اصلی : پلی اتیلن با چگالی پایین و قابل بازیافت

۳. ضخامت قطعه : ۴ میلی متر

۴. وزن : ۵.۵ کیلوگرم بر متر مربع

۵. استحکام کششی مواد آلومینیوم کامپوزیت

۶. لایه پوششی : پوشش فلورايدي بر مبناي PVDF

۷. ضخامت لایه ها : رنگ های معمولی : ۲۵ میکرون و رنگ های براق : ۳۰ تا ۳۵ میکرون

۸. گارانتی : ۱۰ سال

منبع: گروه ترجمه و بين الملل ایران نماکار

این مفاله را نیز مطالعه نمایید : انواع برندهای ورق کامپوزیت در بازار

این مطلب را به اشتراک بگذارید!