تولید ورق لانه زنبوری

تولید ورق لانه زنبوری

بزرگترین کارخانه تولید ورق لانه زنبوری در کشور

ورق های لانه زنبوری کاربرد وسیعی در صنعت ساختمان دارند، از این ورق ها در قسمت های مختلف ساختمان نظیر نما و سقف استفاده می کنند، در رابطه با قابلیت های منحصر به فرد این ورق ها به موارد زیادی می توان اشاره کرد که در ادامه مطلب بیشتر در این خصوص خواهیم پرداخت. تولید ورق های لانه زنبوری در طرح های مختلف ساده، سنگی و چوبی نمای فوق العاده به ساختمان های مدرن امروزی می بخشند، جهت تهیه این ورق ها در بهترین و باکیفیت ترین برندها می توانید از طریق بزرگترین کارخانه ورق لانه زنبوری در کشور اقدام نمایید.

تولید ورق لانه زنبوری

ورق لانه زنبوری

 

راهنمای خرید ورق لانه زنبوری

جنس ورق های لانه زنبوری از مواد مختلفی نظیر فولاد، آهن، آلومینیوم و پلی اتیلن می باشد، که جنس آلومینیومی آن به علت سبکی و قیمت مناسب تر و همچنین نصب و اجرای راحت تر از میزان فروش بالاتری برخوردار است.

در رابطه با قیمت ورق لانه زنبوری عوامل متعددی تاثیرگذارند که از این میان به مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

  • کیفیت ورق ها
  • جنس ورق ها
  • طرح بندی و رنگ بندی آنها
  • ابعاد و ضخامت آنها
  • سایز ورق ها
  • برند شرکت سازنده
  • حجم پروژه در حال احداث

و برخی موارد دیگر.

این مقاله را نیز مطالعه نمایید : فروش ورق لانه زنبوری

تولید ورق لانه زنبوری با ابعاد استاندارد

تولید ورق آلومینیوم هانی کامب با ابعاد استاندارد نه تنها باعث افزایش میزان کارایی و قابلیت های استفاده از آن می شود بلکه در هنگام اجرا و نصب در ایجاد نمای زیبا و بی نظیر تاثیر فوق العاده ای دارد.

جهت خرید ورق های لانه زنبوری در ابعاد استاندارد و یا ابعاد دلخواه می توانید از طریق تولید کنندگان اصلی و یا مراکز فروش عمده انواع ورق های کامپوزیتی به صورت مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید.

تولید ورق لانه زنبوری در کشور و استفاده از آن در مسقف کردن ساختمان های مدرن امروزی به سبب ویژگی های منحصربه فردی نظیر شیک و خاص بودن، وزن سبک و حمل و نقل آسان، مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش، انعطاف پذیری بالا و نصب و نگهداری راحت و … از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید!