فروش کامپوزیت طرح چوب

فروش کامپوزیت طرح چوب

فروش ورق کامپوزیت طرح چوب برجسته

ورق آلومینیوم کامپوزیت یکی از محصولات پرکاربرد و محبوب در صنایع مختلف است. محصولی که از آلومینیوم و پلی اتیلن تولید می شود و مصارف فراوانی دارد.  کامپوزیت طرح چوب را می توان با تنوع و کیفیت های مختلفی تولید کرد. برای مثال می توان به ورق کامپوزیت طرح چوب برجسته اشاره کرد که طرح و بافتی شبیه به چوب طبیعی دارد . همه این محصولات در مراکز فروش با کیفیت و قیمت های مختلفی به فروش می رسد. همچنین خریدارانی که در صدد تهیه ورق کامپوزیت به صورت عمده هستند می توانند با شماره تماس 09120318766 حاصل نمایند، و این محصول را با قیمت مناسبی تهیه کنند.

تفاوت میان ورق کامپوزیت طرح چوب و ترمووود

تفاوت میان ورق کامپوزیت طرح چوب با ترموود بیشتر به کیفیت تولید این محصولات بر می گردد. ورق کامپوزیت طرح چوب از آلومینیوم با روکش طرح چوب تولید می شود  و ترموود از چوب طبیعی که طی فرآیند خاص تولید شده اند. به عبارتی هر دوی این محصولات در دسته طرح های چوب قرار می گیرند. ولی ورق کامپوزیت نسبت به چوب ترمو از میزان وزن بیشتری برخوردار است که البته به ضخامت آنها بستگی دارد و به همین دلیل کامپوزیت سنگین تر است.

در واقع می توان گفت ورق کامپوزیت طرح چوب کیفیت بالاتری نسبت به چوب ترمو و یا چوب پلاست دارد. از هر دوی این محصولات را می توان در نمای خارجی ساختمان و همچنین نمای داخلی ساختمان استفاده کرد. ولی مطمئنا محصولات تولید شده از ورق های آلومینیوم کامپوزیت از کیفیت بیشتری برخوردار هستند.

فروش کامپوزیت طرح چوب

فروش کامپوزیت طرح چوب

 

قیمت ورق های کامپوزیت طرح چوب

ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت ها مختلفی که دارند و همچنین طرح ساده و برجسته آن از قیمت فروش متفاوتی برخوردار می باشند. در حال حاضر این محصولات با کیفیت، طرح و رنگ های مختلف در اختیار خریداران قرار می گیرد. برای اطلاع از لیست قیمت ورق های کامپوزیت طرح چوب ساده و بافت دار می توانید با شماره تماس 09120318766 ارتباط برقرار کنید .

این مطلب را به اشتراک بگذارید!