قیمت طراحی نمای اداری

قیمت طراحی نمای اداری

قیمت طراحی نما در ساختمان های اداری

در این مقاله می خواهیم در مورد قیمت طراحی نمای اداری اطلاعاتی را برای شما بیان نماییم :

مبحث طراحی نما در ساختمان از جنبه های گوناگونی مورد بررسی قرار می گیرد. طراحی نما، طراحی ۳ بعدی اولیه، محاسبات اجرایی فاز ۲ ، تاییدیه شهرداری منطقه همه برای یک هدف انجام می شوند. آنهم اجرای نمای ساختمان شماست. در واقع این مراحلی است که شما می بایست برای اجرای نما در ساختمان خود آنها را پشت سر بگذارید. واضح است که شما برای داشتن نمایی جدید در ساختمانتان هزینه هایی را دارید که می بایست بجا و در هنگام خودش هزینه کنید.

قیمت طراحی نمای اداری

قیمت طراحی نمای اداری

 

هزینه های طرح:

اولین هزینه ای که برای طراحی نما ویژه ساختمان های اداری می بایست روی آن حساب کنید، هزینه پکیج طراحی ها است. پکیج طراحی نما شامل طراحی نما اولیه، ارائه طرح ۳ بعدی، محاسبات فاز ۲ و اخذ تایید از شهرداری است. البته برخی از شرکت های همکار برای گرفتن موافقت شهرداری با اجرای طرحی که خودشان زده اند نیز هزینه های جداگانه ای را فاکتور می کنند. بنابراین اولین هزینه ای که پیش رو خواهید داشت هزینه پکیج طراحی نما است.

هزینه خرید متریال:

همانطور که قبلاً توضیح داده شد متریال های مورد استفاده در ساختمان های اداری ممکن است با دیگر کاربری ها تفاوت داشته باشد. از طرفی اگر شما و طراحتان صلاح بدانید این متریال ها می تواند همان متریال های مرسوم در طراحی نما باشد. به هر ترتیب شما می بایست برای خرید متریال های پیش بینی شده در طراحی نما هزینه کنید. در ساختمان های اداری این طرح است که وجه تمایز ساختمان شما با دیگر همسایه ها است. ولی از این مطلب نیز غافل نشوید که طراحی نما در ساختمان های اداری می بایست با متریال های با کیفیت تر اجرا شوند. زیرا ساختمان های اداری ساختمان هایی هستند که گران تر بفروش می رسند. این تفاوت قیمت در واحد های اداری با مسکونی حداقل می بایست روی متریال نما نیز تاثیر گذار باشد.


مطالب پیشنهادی : نکات ضروری هنگام خرید ورق کامپوزیت

 

طراحی نما

 حداقل اولین نقطه برای جذب مشتریان و مخاطبان برای ورود به ساختمان هستند. بنابراین از هزینه کردن برای متریال های خوب و با کیفیت نترسید. هر چه بیشتر در نمای ساختمان اداری خود هزینه کنید، هم زودتر و هم گرانتر می توانید واحد های ساختمان را بفروشید. البته ما عقیده داریم که در بحث خرید متریال می بایست بهترین خرید را انجام دهید. بهترین خرید مجموع کیفیت در کنار قیمت خوب است. اگر شما بتوانید متریال ممتاز را با قیمتی مناسب خرید کنید، برد کرده اید.

هزینه های اجرا:

پس از اینکه متریال مورد نظر را خریداری کردید می بایست کار اجرا را آغاز کنید. اگر در خرید متریال وسواس به خرج نداده اید و متریال متوسطی را برای نمای ساختمان خرید کرده اید، در اجرای نما این وسواس را به خرج دهید. سعی کنید از بهترین و مجرب ترین اکیپ های اجرای نما در منطقه استفاده کنید. اکیپ ها و گروه هایی که تخصص آنها اجرای نماهای ساختمانی است. رعایت این امر باعث می شود تا ساختمان شما همانطور که در مرحله طراحی لوکس طراحی شده بود، لوکس هم اجرا شود. نکته ی دیگری که در اجرای نمای ساختمان اهمیت دارد این است که از اکیپ های تخصصی در هر بخش از اجرا استفاده شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید!