لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم

لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت آلومینیوم در شهرستان های تهران، کرج، اصفهان، مشهد، شیراز، شهرکرد، سمنان، اراک، رشت، کرمان و اهوان توسط نمایندگی رسمی کارخانه تولید کننده با قیمت عالی و مناسب ارائه می شود.

ورق کامپوزیت آلومینیوم در انواع بسیار متنوع در ایران تولید می شود. ورق های کامپوزیت آلومینیوم با ترکیب هسته میانی پلی اتیلن و دو لایه آلومینیوم ساخته می شود.

انواع ورق کامپوزیت جهت استفاده در نمای ساختمان ها و استفاده در تابلو سازی به بازار عرضه می شود برخی از نمونه های کامپوزیت ، بر گرفته از طرح های چهارفصل سال می باشند.

انواع ورق کامپوزیت طرح دار

ورق کامپوزیت نمای ساختمان در انواع طرح و رنگ در بازار عرضه شده است. متنوع ترین رنگ های کامپوزیت در نمای ساختمان در بازار ورق های کامپوزیت به شهروندان ارائه می شود. از متداول ترین طرح و رنگ ورق کامپوزیت می توان به موارد زیر اشاره نمود .

  • ورق کامپوزیت طرح چوب
  • ورق کامپوزیت طرح سنگ
  • ورق کامپوزیت طرح چهار فصل
  • ورق کامپوزیت طرح آینه ای
  • ورق کامپوزیت براق – شاین
  • ورق کامپوزیت نانو
  • ورق کامپوزیت ضد حریق
  • ورق کامپوزیت مات

برخی از نمونه های تولید شده ورق کامپوزیت در ایران، بصورت عمومی می باشد و برخی از طرح های نمونه های کامپوزیت اگر در متراژ های قابل توجه ای باشند، توسط تولید شونده ساخته و به مشتری تحویل داده می شود.

همچنین اگر متراژ قابل توجه ای نیز مشتری درخواست داشته باشد کارخانه می تواند با لیبل اختصاصی تولید نماید.

لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

 

لیست قیمت نما کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت نما با توجه به نوع ورق ارائه شده در طرح و رنگ مشخص، قیمت گذاری می شود. این محصول با توجه به مواد اولیه ای که در آن استفاده شده است، دارای قیمت مشخصی می باشد.

قیمت ورق کامپوزیت آلومینیوم ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دلار در ایران دارد. بدین ترین با توجه به تغییرات روزانه قیمت های ورق کامپوزیت نما، ممکن است قیمت تغییر داشته باشد و بهتر است برای اطلاع دقیق قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

نمایندگی رسمی ورق کامپوزیت

تولید کنندگان و برند های مطرح در بازار ورق کامپوزیت، محصولات تولیدی خود را از طریق نمایندگی های رسمی خود در سراسر ایران به فروش می رسانند.

قیمت ورق کامپوزیت در نمایندگی رسمی کارخانه که تولید کننده می باشد ، بصورت معمول از قیمت بازار آزاد مناسب تر و با شرایط ویژه ای محصولات را به فروش می رسانند. کارخانجات سازنده غالبا در تمامی استان ها دارای نمایندگی رسمی می باشند که در صورتی که مشتریان در شهر کارخانه سازنده سکونت نداشته باشند با استفاده از سرویس های حمل و نقل، محصولات ورق کامپوزیت را به آنها تحویل می نمایند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید!