ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند

ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند

ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند

ورق آلوسوئیس باند در چین تولید میگردد و از آنجا که مورد تایید شرکت بازرسی SGS سوئیس قرار گرفته به آلوباند سوئیس معروف شده است. ورق آلوسوئیس باند از برند های برتر در ورق آلومینیوم کامپوزیت نما و همگام با تحولات روز دنیا میباشد. حضور مستمر و چشمگیر چندین ساله ،برگ زرینی از این برند بوده که اعتبار دوچندان به آن می بخشد، این برند با قدمت 30 ساله پیشتاز بازار کامپوزیت دنیا و حضور مستمر 15 ساله در خاورمیانه میباشد.

موارد استفاده ورق کامپوزیت آلوسوئیس باند:

ورق آلوسوئیس به جهت در باز سازی و ساخت انواع نماها و ساختمان ها مورد استفاده قرار میگیرد در ذیل به برخی از آنها اشاره شده :

 • نمای مناطق توریستی،گردشگری وتفریحی و هتل ها
 • نمای بانک ها
 • نمای شهرداری ها
 • نمای قوه قضائیه، دادگستری و دادسرای ها
 • نمای دفاتر بیمه
 • نمای جایگاههای سوخت ( ورق نسوز)
 • نمای مراکز بهداشتی و درمانی

دلایل استفاده از ورق آلمینیوم کامپوزیت آلوسوئیس باند

ورق آلوسوئیس باند از جهات مختلفی نظر مهندسین و طراحان را ساخت و باز سازی انواع نما های خارجی ساختمان ها به خود جلب کرده که این دلایل به شرح ذیل میباشند.

این مقاله را نیز مطالعه نمایید : انواع برندهای ورق کامپوزیت در بازار

 1. کیفیت بسیار بالا

خط تولید وارد شده از اروپا و تکنولوژی پیشرفته تولید همچنین سطح کاملاً صاف و مقاومت پوسته شدن به میزان 30 % بالاتر از حد معمول از دلایل بالا بودن کیفیت این ورق کامپوزیت است.

 1. وزن سبک و راحتی در نصب

وزن ورق های کامپوزیت آلومینیوم Aluswissbond حدود 5/5 کیلو گرم در متر مربع میباشد.

آسانی در شیار و برش و همچنین شکل دهی بصورت قوس یا قوس کامل (نورد ) و زاویه قائم از مهم ترین مزیت های این برند ورق کامپوزیت میباشد.

امکان نصب بصورت پرتابل یا ثابت را دارد و در نهایت هزینه اجرا و نصب پایینی دارد.

 1. مقاومت بالا در برابر ضربه

ورق کامپوزیت Aluswissbond به جهت استفاده از تکنولوژی تولید پیشرفته مطابق با استاندارد های اروپایی سختی و عدم تغییر شکل مناسبی در برابر ضربه از خود بروز می دهد.

هم چنین این نوع ورق نما در برابر ضربه های محیطی نظیر تگرگ شدید و بوران ضد ضربه میباشد.

 1. مقاومت فوق العاده بالا در برابر انواع شرایط جوی

استفاده از 500 – KYNAR در پانل های آلمینیوم کامپوزیت آلوسوئیس منجر به ایجاد خاصیت ثبات رنگ و حفظ کیفیت و زیبایی اولیه با گذشت بیش از 20 سال و جلوگیری از خوردگی و یا جذب اشعه فرا بنفش و تطابق با همه شرایط آب وهوایی می گردد.

 1. رنگ های متنوع و دلخواه مشتریان

جدول رنگ Aluswissbond با ارائه رنگهای متنوع مطابق سلیقه مشتری و همچنین سازگار با استانداردهای رنگ یکی از کاملترین ها است.

همچنین به دلیل مقاومت چسبندگی بالا بین رنگ و لایه آلومینیوم (تکنولوژی PVDF) رنگ تحت هیچ شرایطی پوسته نمی شود.

 1. نگهداری آسان و خاصیت خود تمیز کن

به جهت عرضه جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا موسوم به (نانو تکنولوژی ) در ورق هایNANO PVDF عرضه شده در این برند ، پانل های آلمینیوم کامپوزیت Aluswissbond در شرایط آلودگی های هوا ، غبار وسایر آلودگی ها خاصیت خود تمیز کن (self clean) که از مشخصات بارز ورق های استاندارد است، را دارا میباشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید!