ورق کامپوزیت به رنگ مس

ورق کامپوزیت به رنگ مس

ورق کامپوزیت به رنگ مس

ورق کامپوزیت به رنگ مس ، با پوشش رنگی PVDF با ویژگی مقاومت در برابر آب و هوا بسیار عالی و نصب آن آسان است. هزینه کمتری نسبت به ورق مس و یا ورق های استیل به رنگ مس . خرید ورق کامپوزیت مسی با توجه به قیمت مناسب آن ، اجرا و نصب آسان ، نگهداری کم ، قابلیت بازیافت ، مقاومت در برابر آب و هوا و سازگاری با سایر متریال های نما ، انتخاب خوبی است. استفاده از ورق کامپوزیت می تواند تا حد زیادی ارزش معماری ها را افزایش دهد و سبک معماری را برجسته می کند .

ساختار ورق کامپوزیت:

فیلم محافظ برای محافظت از سطح ورق

لایه آلومینیومی با پوشش رنگ مسی

هسته مرکزی از پلی اتیلن کم چگال یا مواد نسوز ( ضد حریق ) ساخته شده است

لایه آلومینیومی پشت ورق

ویژگی ورق کامپوزیت :

 عملکرد ضد باکتری :

ورق آلومینیوم ضد میکروب موثرترین ماده ضد باکتری است. رشد باکتری در سطح در 24 ساعت مهار می شود و در 2 ساعت اول 99.9٪ باکتری کاهش می یابد. عملکرد بسیار برتر از پوشش نقره ، فولاد ضد زنگ است و پلاستیک و غیره

ورق های آلومینیوم کامپوزیت پرمیوم باند دارای استاندارد ها و گواهینامه های از اروپا و ISO و همچنین استاندارد و گواهینامه ورق ضد حریق ( نسوز ) از کانادا می باشد .

بیشتر بدانید : نکات ضروری هنگام خرید ورق کامپوزیت

تغییر رنگ ورق آلومینیوم کامپوزیت به رنگ مسی

مس می تواند یک لایه محافظ جامد و غیر سمی ایجاد کند ، که حتی در محیط بسیار خورنده به عنوان “گل سرخ” شناخته می شود. ترکیب شیمیایی آن به شرایط هوا بستگی دارد ، اما اثر محافظتی “گل سرخ” مختلف اساساً یکسان است. این لایه منفعل بسیار پایدار است و می تواند آسیب را به طور خودکار بازسازی کند.

صافی بالا ، بدون موج دار شدن یا تاب خوردن

سبک وزن

پایداری بالا ، هزینه نگهداری کم ، دوستدار محیط زیست ، ضمانت ایمنی ، نصب و اجرا آسان و بسیار مقاوم در برابر خوردگی

دارای بهترین قابلیت انعطاف پذیری در بین فلزات ساختمانی ، بنابراین می تواند در انواع سبک های معماری مورد استفاده قرار گیرد

ترکیب منحصر به فرد چند لایه ترکیبی از ورق مس خالص و یک هسته پلی اتیلن است که به پانل ها اجازه می دهد تقریباً هر شکلی را که بتوان تصور کرد ، بدست آورند. مس طبیعی قرمز روشن است. پس از مدت ها ، آنها به قرمز تیره ، رنگ آنتیک و رنگ پتینه تبدیل می شوند. این بدان معنی است که مس یک عمر دارد. اگر روی سطح آن لاک شفاف (ضد انگشت) وجود داشته باشد ، از تغییر رنگ جلوگیری می شود. اما اکسیداسیون سطح نیز توسط مصنوعی قابل پردازش است و سپس به رنگ دیگری تغییر می کند. ولی با استفاده از ورق آلومینیوم کامپوزیت آنادایز شده به رنگ مس می توانید بسیاری از مشکلات استفاده از ورق مس را در نما جایگزین کنید .

لازم به ذکر است که ورق کامپوزیت به رنگ مس در کلاس های مختلفی تولید می شود

به عنوان مثال کامپوزیت رنگ مسی شامل ، ورق کامپوزیت آینه ای به رنگ مسی و ورق کامپوزیت نانو هایگلاس به رنگ مس می باشد .

ورق کامپوزیت به رنگ مس

کاربرد

  • نمای خارجی دیوار
  • لبه بام ( فلاشینگ )
  • ناودان
  • کاور کردن لوله و تاسیسات ساختمان
  • نمای داخلی ساختمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید!