پاک کننده فوم

معرفی محصول :

اسپری پاک کننده فوم ترکیبی از مواد حلالی جهت تمیز کردن داخل تپانچه های تزریق فوم می باشد

ویژگی :

  • به طور ویژه برای تمیز کردن گان فوم تهیه و تولید شده است
  • نازل متصل به این اسپری برای پاک کردن گان فوم مورد استفاده قرار می گیرد

تاریخ مصرف :

24 ماه پس از تولید

هشدار :

این محصول برای پاک کردن فوم خشک شده کاربردی ندارد

حلالی قوی است و ممکن است به سطح حساس آسیب برساند .

حدود 20% از دمای بهینه داخل ساختمان از طریق پنجره ها و 12% از طریق درها به هدر می رود. اسپری فوم تک جزئی می تواند به شما کمک کند تا هزینه های قبض برق و گاز خود را به طور چشمگیری کاهش دهید. اسپری فوم درزگیر و عایق کننده ای موثر برای نصب و درزگیری چهارچوب های در و پنجره است. همچنین می توان از این محصول برای پرکردن منافذ و ترک های بزرگتر در دیوارها و تمام سطوح دیگر استفاده نمود و از عبور هوا و هدررفت دمای مطلوب جلوگیری کرد.

همانطور که گفته شد فوم از دو بخش مواد پلی یورتان و گازهای پیشران تشکیل شده است. مقدار جنبش مولکول های گاز پیشران به دمای آنها بستگی دارد. چنانچه قوطی فوم در هنگام تزریق گرم باشد، جنبش مولکول های گاز پیشران بیشتر شده و بنابراین فشار بیشتری را به مواد وارد آورده و باعث شدت تزریق می شوند. چنانچه فوم در هنگام مصرف سرد باشد جنبش مولکول های گاز کمتر شده و باز هم در تزریق بهینه فوم خلل ایجاد می کند.
بنابراین در جدول اطلاعات فنی محصول توصیه می شود تا دمای قوطی در هنگام مصرف بین 5+ تا 30+ درجه سانتی گراد باشد. برای این کار پیشنهاد می شود که قوطی فوم حدود 12 ساعت یا یک روز قبل از مصرف در دمای اتاق نگهداری شود.
البته فوم هایی نیز به بازار ارائه شده اند که قابلیت استفاده در هوای سرد را داشته و می توان از آنها در دمای بسیار پایین نیز استفاده نمود. چنانچه نیاز به استفاده از چنین فومی دارید در هنگام خرید به این ویژگی دقت نمایید.
پاک کننده فوم

پاک کننده فوم

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با شماره 09120318766 تماس بگیرید . 

این مطلب را به اشتراک بگذارید!